Pujčky Ostrava

Nabízím hotovostní i bezhotovostní pujčky ve městě Ostrava! Pujčky  10 000 Kč až 150 000 Kč. Vyřízení je zdarma a také předčasné splacení je úplně zadarmo. K vyřízení naší půjčky nepotřebujte ručitele a nemusíte mít ani žádný bankovní účet. Peníze vám vyplatíme v hotovosti a na ruku. Stačí, když nasvítíte naši pobočku ve městě Ostrava!

Pujčky je možné sjednat tak, že zavoláte na bezplatnou telefonní linku nebo vyplníte online formulář. Také se můžete zajít podívat do naší pobočky Ostrava Mariánské Hory a sjednat vše potřebné přímo na místě. K vyřízená pujčky potřebujete občanský průkaz a druhý dokad totožnosti. Pokud jste zaměstnanec, tak budete také potřebovat pro vyřízená pujčky doklady o vašem zaměstnavateli a doložit příjme (3 poslední výplatní pásky nebo výpisy z bankovního účtu).

Zajímavý článek:  Ověřená pujcka na smenku bez poplatku

Doporučená půjčka: Půjčky bez doložení příjmu ihned.

Pro získání naší pucky nepotřebujte ručitele, doba splatnosti může být 12 – 84 měsíců. Za vyřízení neplatíte žádný poplatek.  Půjčky jsou dostupné pro všechny, kdo mohou doložit minimální měsíční příjem ve výši 10000 Kč čistého. Naší u naší pujčky můžete do 3 měsíců od podpisu smlouvy zdarma doplatit vše, co jsme vám půjčili, a neplatíte žádné úroky!

Zajímavý článek:  Srovnání reference Zuno půjček

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.