Co dělat, když mi v bance nepůjčí?

Potřebujete rychlou finanční injekci? Pak vaše kroky povedou s největší pravděpodobností do nejbližší banky ve svém okolí. Zde se však budete muset podrobit poměrně důkladnému výsledku. Bankovní úředník bude zkoumat vaši bonitu, příjmy, finanční minulost, ale také skutečnost, zda jste nebo nejste veden v registru dlužníků. Pokud vaše příjmy shledá jako nedostatečné nebo objeví záznam v registru dlužníků, pak vaši žádost smete s okamžitou platností a bez pardonu ze stolu. Co dělat v takovém případě? Nezoufejte! Řešení stále existuje a není ani trochu komplikované!

Zajímavý článek:  Nebankovní společnost Nebankovní dům

Pro půjčku k nebankovní společnosti

Pokud vám zamítnou žádost o půjčku v bance, vyzkoušejte produkty nebankovních společností. Ačkoli o tomto druhu společností koluje značné množství pověr, názorů a předsudků, pokud se vyvarujete základních chyb, může být nebankovní půjčka v mnohých ohledech ještě výhodnější než půjčka u bankovního domu.

Na co si dát pozor?

Neupisujte se u první společnosti, jejíž nabídka vás zaujme. Raději prozkoumejte internet, nahlédněte do internetových diskuzí, pročtěte si názory klientů, kteří si již půjčku u dané společnosti sehnali, a dle toho se rozhodujte. Věnujte pozornost smlouvám a veškerým dalším listinám, které budete stvrzovat svým podpisem.

Zajímavý článek:  Peníze na ruku v Ostravě

Jak půjčku sjednat?

Většina nebankovních společností na svých stránkách uveřejňuje online žádost, jejíž vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Zpravidla budete muset vyplnit údaje o své osobě, kontakt, ale i objem finančních prostředků a období, na které si tyto prostředky budete chtít půjčit. Následně stačí žádost odeslat a počkat si na její schválení.