Gemoney internet banka přihlásit se je jednoduché

Jednou z největších bank u nás, je GE Money Bank. Tento univerzální peněžní ústav disponuje širokou řadou služeb, produktů a poradenství. Navíc se každým dnem snaží rozšiřovat své služby a zlepšovat tak kvality života každému z nás. Díky tomu má GE Money Bank největší síť bankomatů v ČR. Byla i mezi prvními bankami, která zavedla internetovou správu osobních účtů. Gemoney internet banka přihlásit se je jednoduché a zvládne to skutečně každý (návod).

Gemoney internet banka přihlásit

Gemoney internet banka přihlásit se a spravovat účet je velmi snadné. K přihlášení slouží takzvané ID, které je většinou totožné s číslem účtu. Dále je zapotřebí heslo, které zadáte při prvním přihlašování do Gemoney internet banky. Pro maximální bezpečnost vašeho účtu, zavedla GE Money i bezpečnostní SMS s klíčem. Zpráva je odeslána na váš mobilní telefon a obsahuje další klíč, který při přihlášení musíte zadat. Gemoney internet banka přihlásit se do účtu má tak několik zabezpečení proti zlodějům.

Zajímavý článek:  Co nabízí banka bez poplatků

Další unikátní funkcí, je takzvaný GE Money Manager. V něm zjistíte všechny pohyby na účtu a zároveň můžete spravovat přehledy, trvalé příkazy nebo si nastavit rozpočet podle potřeby. Snadno tak můžete spravovat rozpočet celé domácnosti a stanovit si hodnoty pro jednotlivé kategorie. Po každém pohybu na účtu uvidíte, kolik jste vyčerpali z měsíčního rozpočtu a v jaké kategorii máte největší spotřebu či nadbytek.

Co dělat, když zapomenete heslo

Internetová banka vyžaduje heslo ke vstupu na účet. Může se však stát, že tento přístupový kód zapomenete. V takovém případě s největší pravděpodobností, budete muset navštívit pobočku banky. Gemoney internet banka přihlásit se má však i jiné možnosti. V případě, že Gemoney internet banka přihlásit nejde, může se jednat o zablokovaný účet. Pokud se vám nechce chodit na pobočku banky, kde vše můžete rychle vyřídit, máte několik možností jak se vším naložit. GE Money Bank totiž umožňuje i alternativní metody k obnovení hesla do internetové banky. Tyto způsoby využijete v případě, že jste na delší dobu v zahraničí.

Zajímavý článek:  Fio banka internetbanking zaujme především vzhledem

Internet banka GE Money nabízí získání nového přístupového hesla za pomocí call centra banky. Veškeré náležitosti tak můžete vyřídit z pohodlí domova pouze po telefonu. Druhou možností, je požádání o nové heslo za pomoci třetí osoby. Tato pověřená osoba však musí mít plnou moc. Jinak není možné nakládat s citlivými údaji.

GE Money Bank patří mezi ověřené finanční domy u nás. Nabídka služeb, produktů a poradenství řadí tuto banku mezi absolutní špičky. V případě, že hledáte banku, která nabízí osobní účty zdarma, hypoteční účty či finanční poradenství, GE Money Bank vám vyhoví ve všem co potřebujete.

Jak se přihlásit do Internetové banky
Jak se přihlásit do Internetové banky