Půjčky do 10000 Ostrava

Půjčky do 10000 poskytuje ve městě Ostrava několik různých nebankovních společností. Jaká je jejich nabídka a jaké jsou podmínky získání půjčky do 10000 Ostrava? Pokud vám chybí peníze před výplatou nebo jste se dostali do náhlé finanční tísně a potřebuje rychle půjčit 10000 v lokalitě Ostrava, tak by vám mohli pomoci třeba i tyto informace.

Bankovní půjčky do 10000 Ostrava

Pokud se rozhodnete řešit svou finanční situaci prostřednictvím půjčky v bance, pak u takto malé částky příliš nemáte šanci. Banky totiž zpravidla klasické půjčky poskytují až na částku minimálně 20000 nebo spíše 30000 Kč. Menší peníze pak banky nabízejí klientům prostřednictvím kontokorentu k běžnému účtu nebo třeba prostřednictvím kreditní karty. Vždy ale budete u banky potřebovat doložit svoje příjmy, nebo v dané bance alespoň mít běžný účet alespoň 3 měsíce a nechávat si tam posílat peníze z výplaty.

Zajímavý článek:  Půjčit nebo nepůjčit peníze v kruhu rodinném?

Tip:  Půjčte si peníze s výhodnými podmínkami: Rychlé půjčky 5000 Kč nebo vyzkoušejte i Půjčky ihned bez registru a osobní schůzky.

Nebankovní půjčky do 10000 Ostrava

Nebankovní půjčky do 10000 se dají mnohem snadněji i ve městě Ostrava. Tyto půjčky do 10000 poskytují různé nebankovní společnosti. Ty jsou pak schopny zajistit vyřízení půjčky i bez doložení příjmu nebo bez registrů. Většina seriózních nabídek je pak i bez poplatku předem.

Krátkodobé nebankovní půjčky poskytuje například firma Pujcky Reality, ta ale vyžaduje zaručení půjčených peněz prostřednictvím nějaké zástavy. Může se jednat o nějakou hodnotnou věc jako třeba auto, šperky, dražší elektronika nebo jiné cennosti.

Půjčky do 10000 nabízí i firma Credit Free která mí pobočku na ulici 28. října 102/1, Ostrava -Moravská Ostrava. Ta je schopná poskytnout peníze i pro ženy na MD nebo pro důchodce. Pro vyřízení úvěry u této firmy, ale musíte být schopni doložit alespoň nějaké příjmy, stačí popřípadě i sociální dávky typu mateřský nebo rodičovský příspěvek.

Zajímavý článek:  Kreditní karta aneb výhodná půjčka od banky

Nabídku půjčky do 10000 bez doložení příjmu má třeba firma Servis24Morava, který je schopná nabídnout i půjčky pro studenty nebo pro nezaměstnané. Maximálně je ochotná bez doložení příjmu půjčit 14800 Kč.

Více informací o nabídkách těchto nebankovních společností ve městě Ostrava nebo i další nabídky na půjčky do 10000 najdete v sekci nebankovní půjčky Ostrava.