Půjčky Ostrava bez registru

Nebankovní půjčky bez registru s možností vyplatit peníze hned na ruku nabízí i další firma ve městě Ostrava. Je to Credit Free, kterou najdete v lokalitě Ostrava, 28. října 102/1, Moravská Ostrava. Tato nebankovní společnost poskytuje finanční služby na českém trhu již od roku 2003 a má svoje pobočky ve městech Ostrava nebo Brno.

Půjčky bez registru i pro ženy na MD

Tato firma poskytuje půjčky bez registru i pro ženy na MD, K vyřízení úvěru potřebujete splnit pouze následující podmínky. Prokázat svoji totožnost prostřednictvím dvou dokladů (OP + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list).

Zajímavý článek:  Co dělat, když mi v bance nepůjčí?

Dále pak po vás budou chtít nějaký doklad o tom, že vám byl přiznán rodičovský nebo mateřský příspěvek a také poslední dva výpisy z bankovního účtu. Pokud jste na mateřské a hledáte nějaké místo, kde si půjčují peníze i pro ženy na MD, tak můžete vyzkoušet nabídku právě této nebankovní společnosti.

Tip:  Půjčte si peníze s výhodnými podmínkami: Půjčky do 50 000 KČ, nebo také Půjčky od soukromých osob na směnku.

Nebankovní půjčky Ostrava ihned

Téměř všechny úvěry od Credit Free jsou poskytovány jako nebankovní půjčky a peníze mohou být vyplaceny ihned. Při vyřizování vaší žádosti také neprobíhá žádné ověřování v registru. Vždy ale budete muset doložit alespoň nějaké příjmy. Nemusí se ale nutně jednat jen o výplatu, pro poskytnutí nebankovní půjčky jsou dostačující i sociální dávky nebo podpora pro nezaměstnané či příspěvky pro ženy na MD

Zajímavý článek:  SMS půjčka ihned úplně každému od společnosti Plus Půjčka

Půjčky na směnku bez registru

Nebankovní společnost Credit Free poskytuje půjčky a úvěry bez registru. To znamená, že i když máte negativní záznam v bankovním registru neboli v registru neplatičů a nemáte tak šanci na získání půjčky u banky, tak tady vám peníze půjčí. K vyřízení ale bude potřebovat doložit alespoň nějaké ověřitelné příjmy. Nejedná se tedy o půjčky bez příjmů.

Více informací o nabídce této nebankovní společnosti najdete na www.creditfree.cz.