Co nabízí akční leták Penny

Společnost Penny působí na českém trhu od roku 1997. Za tu dobu získala přední postavení na trhu s prodejem potravin. Zaměstnává tak 7 tisíc zaměstnanců a každým rokem přináší nové a lepší služby pro zákazníky. Penny je součástí mezinárodního obchodního řetězce REWE, který působí po celém světě. V České republice se nachází více jak 350 prodejen. V prodejnách najdete více jak 1 500 položek. Speciální nabídky a slevové akce vám pak přináší akční leták Penny.

Co obsahuje akční leták Penny

Akční leták Penny se dostává do schránek pravidelně. Nabízí aktuální a akční nabídku potravin v prodejnách Penny. Společnost Penny si klade za cíl nabízet co nejširší paletu potravin pocházející z českých zdrojů. Ať už se jedná o české výrobce, zemědělce nebo firmy. V posledních letech vychází společnost i vstříc zákazníkům. Nabízí tak oblíbené regionální produkty, které jsou kvalitní a patří mezi to nejlepší na trhu. Každý týden se nabídka Penny rozšiřuje a speciální nabídky vám nabízí akční leták Penny.

Zajímavý článek:  Aktuální leták Lidl

Společenská odpovědnost

Akční leták Penny není jediným vstřícným krokem k zákazníkům. Společnost si je vědoma, že patří mezi silné hráče na trhu. Takovýto úděl přináší i značnou odpovědnost. Proto se společnost Penny rozhodla patřit mezi prodejce, kteří si váží svého okolí. Díky tomu patří mezi seriózní obchodní řetězce.

Životní prostředí

Penny se chová šetrně k životnímu prostřední. Třídění a recyklace je samozřejmostí. Během roku ekologicky zlikvidují až na 8 000 tun biologického, živočišného a komunálního odpadu. Například akční leták Penny se vyrábí z recyklovaného papíru.

Penny pomáhá slabým

Recyklovaný akční leták Penny je hezká věc. Společnost se však angažuje v dalších věcech. Penny Market dlouhodobě podporuje projekty Kapky naděje. Zaměstnanci se aktivně zapojují do všech aktivit, které jsou spjaty s charitou.

Zajímavý článek:  Co skrývá akční leták Kaufland

Sortiment

Akční leták Penny nabízí kompletní a akční sortiment prodejny. Velkou předností Penny Marketu je zaměření na vlastní značky, bio potraviny a české výrobky. Většina výrobků pochází od českých výrobců a zemědělců. V prodejnách tak získáte maso od českých řezníků, pekařů či farmářů. Garance kvality nabízených potravin jen potvrzuje fakt, že Penny Market ví co prodává a je si jistá svými kroky.

Garance kvality
Penny Market vám garantuje kvalitní, čerstvé výrobky, které jsou plné chuti a vitamínů. Při návštěvě prodejny si můžete být jisti rychlého odbavení prodejen a pohodlného nákupu. V případě, že natrefíte na nekvalitní produkt a upozorníte na to prodejnu, získáte dárkový poukaz na nákup. Tato nabídka se však nevztahuje na akční leták Penny, označené zboží na prodejně nebo zboží se slevovou samolepkou.