Půjčky pro zeny na MD

Zajímám se o půjčky pro ženy na MD. Jsem totiž momentálně na mateřské dovolené a musím se starat o dvě malé děti. Potřebovala bych i vypůjčit nějaké peníze na pokrytí mojich výdajů. Vím, že to je asi těžké, když nemám žádné velké příjmy, jsem odkázaná jen na to, co mi dá sociálka. Moje mateřská je 7800 korun a to opravdu není moc. Stačila by mi ale jen nějaká menší půjčka v hotovosti, asi tak půjčka 10000 korun.

Zajímavý článek:  SMS půjčka Ostrava s vyřízením do 15 minut

Už jsem se ptala na několika místech a pro ženy na MD nebo pro nezaměstnané asi nikdo peníze nepůjčuje. Ale já jsem na tom momentálně hodně špatně a opravdu by mi to moc pomohlo. Můžete mi teda poradit, kam se obrátit? Nechce se mi věřit, že by nikdo nebyl ochotný nabídnou půjčka pro ženy na MD. Peníze určitě budu schopná vrátit. Pokud si domluvíme nějaké rozumné splátky, tak bych mohla každý měsíc splácet 1000 nebo 500 korun a určitě bych celou půjčku postupně splatila.

Zajímavý článek:  Půjčka Kimbi vám půjčí až 60000 zcela zdarma

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.