Rychlá půjčka výhodně s Via SMS – zdarma a do několika minut!

Pokud potřebujete peníze rychle a nechcete se zdržovat, i tehdy, když nemáte s nebankovním půjčováním zkušenosti a chtěli byste ho vyzkoušet, hodí se nabídka od Via SMS s.r.o. Tato společnost působí kromě České republiky také ve Španělsku, Polsku a Litvě a má ještě 2 charakteristiky, které ji řadí ke špičce nebankovních subjektů.

Jako jeden z prvních žadatelů

Nebankovní půjčování nedávno prožilo velký třesk. V prosinci 2016 začala platit novela zákona o spotřebitelském úvěru (více zde) a ta přinesla velké změny. Všichni, kdo chtějí poskytovat nebankovní půjčky, totiž museli prokázat kapitál ve výši 20 milionů korun a současně si požádat o licenci u ČNB. Nebankovní subjekty na to měly čas až do 1. 3. 2017, Via SMS s.r.o. požádala o vydání licence jako jedna z prvních. Ověřit si to můžete v registru na stránkách ČNB.

Zajímavý článek:  Půjčka už do několika málo minut přímo v Ostravě

Je členem APNÚ

Společnost je také jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Je to dobrovolné sdružení poskytovatelů nebankovních půjček, které se snaží zlepšovat nebankovní trh. Všichni členové také musí dodržovat zvláštní etický kodex. V něm se mimo jiné zavazují k tomu, že budou klientovi vždy poskytovat komplexní informace. Jedině tak se totiž rychlá půjčka do výplaty stane pro lidi pomocí, nikoliv pastí, která by je mohla dostat do velkých problémů.

Má vstřícnou nabídku

Via SMS jde vstříc i těm, kdo si chtějí principy nebankovního půjčování vyzkoušet. Připravila totiž takové podmínky rychlé půjčky před výplatou, že si každý může půjčit zcela zdarma. Jedná se o půjčku v hodnotě až 8000 Kč na 30 dní pro všechny nové klienty. Je výhodou, že pokud má klient účet u MONETA Money bank, České spořitelny nebo Fio banky, přijdou mu peníze ještě v den schválení půjčky. U ostatních bank je potřeba počítat s převodem během 2 pracovních dní.