Peníze pro osobní potřebu nabízí BB půjčka

Hledáte partnera, který vám v případě finanční nouze pomůže? BB půjčka je jednou z nebankovních společností, která poskytuje nebankovní půjčky pro lidi v nouzi. BB půjčka poskytuje od 1 000 Kč do 45 000 Kč. Splatnost půjčky je v rozmezí 7 až 360 dnů.

Kromě toho nabízí BB půjčka i spousty výhod jako je možnost využít půjčku na cokoli nebo možné prodloužení splatnosti. BB půjčka je flexibilním řešením v případě, že potřebujete rychle peníze. Individuální přístup dělá z této půjčky jednu z nejlepších možností, jak rychle získat peníze.

Detaily půjčky

  • Velikost půjčky: 1 000 až 45 000 Kč
  • Peníze jsou zaslány na účet
  • Možnost podání žádosti on-line nebo telefonicky
  • Splatnost až 360 dnů

Výhody, které nabízí BB půjčka

BB půjčka je atraktivní díky svým výhodám. Například lze zažádat o prodloužení splatnosti. Půjčku lze prodloužit až o 30 dní. Dále nemusíte dokládat ručitele nebo ručit svým majetkem. Další výhodou může být to, že nemusíte částku hradit v pravidelných splátkách, ale splatit vše až po konci doby splatnosti. BB půjčka také nabízí individuální přístup. Neúčelovou půjčku či odpovědné půjčování. Jediné co proto musíte udělat, je splnit podmínky, které BB půjčka vyžaduje.

Zajímavý článek:  Inzerce půjček zdarma vám poradí s půjčkou

BB půjčka má však i drobné nevýhody. Vše však záleží na úhlu pohledu. Například je nutné prokazovat příjem nebo první půjčka je pouze 1 000 Kč kvůli ověření vaší solidnosti. Tyto drobné nevýhody jsou však opodstatněné a jsou součástí odpovědného půjčování a podobné podmínky mají nastaveny i ostatní nebankovní společnosti.

Základní podmínky

  • Občanství ČR
  • věk minimálně 21 let
  • prokazatelný příjem
  • osobní účet na své jméno
  • žádné jiné dluhy

Jak se získá BB půjčka

K získání BB půjčky je zapotřebí splnit pár jednoduchých kroků. V první řadě, je potřeba si vyplnit zákaznický účet na internetových stránkách společnosti. Následně si zvolíte výši půjčky a délku splácení. Poté je třeba počkat až skončí proces ověřování, které zkontroluje zda splňujete podmínky k získání půjčky. Po celém procesu, kdy BB půjčka ověří všechny informace, je zaslána SMS zpráva nebo email o výsledku žádosti o půjčku. V případě kladného schválení, obdržíte peníze do 3 pracovních dnů na svůj bankovní účet. Rychlost zaslání peněz, záleží na bankovním domě.

Zajímavý článek:  Rychlá Fastfin půjčka vám pomůže s financemi před výplatou

Jak ověřuje BB půjčka pravidelný příjem

BB půjčka ověřuje pravidelný příjem dvěma způsoby. Za prvé je kontaktován váš zaměstnavatel nebo je zapotřebí předložit výpis z bankovního účtu. V případě, že jste důchodce nebo osoba na rodičovské dovolené, je zapotřebí doložit výměru nebo potvrzení o vyplácení dávek.Jak si prodloužit dobu splatnosti

BB půjčka vám prodlouží dobu splatnosti. Stačí se přihlásit ke svému účtu a požádat o prodloužení. Následně musíte uhradit drobný poplatek za prodloužení. Jakmile bude poplatek zaregistrován, bude vám zaslána zpráva o prodloužení půjčky.


BB pujcka - rychla pujcka online