Solidní půjčka pro každého

Nemáte na zaplacení složenek nebo účtů? Plánujete nový počítač, auto nebo televizi? Chtěli byste v létě na krásnou dovolenou? Naše solidní půjčka pro každého je tady právě pro vás. Pomůžeme vám řešit vaše finanční problémy nebo splnit vaše sny. Půjčka pro každého vám dá od 10000 Kč až do 250000 Kč. To je solidní nabídka, o které se určitě vyplatí uvažovat.

Nabízíme vám půjčky pro každého – u nás si můžete půjčit, ať už jste zaměstnaný v nějaké firmě nebo i když pracujete sám na sebe jako OSVČ. Půjčka pro každého do 10000 Kč je pak k dispozici i pro nezaměstnané nebo pro všechny bez doložení příjmu (tedy i pro studenty, pro důchodce nebo pro matky na MD).

Zajímavý článek:  Rychlá půjčka pro Ostraváky do 10 000 Kč

Pokud vám stačí solidní půjčka 10 tisíc korun, nepotřebujete potvrzení o příjmech a postačí běžné osobní doklady jako je OP, pas, řidičák nebo rodný list. A ještě budeme chtít nějaký doklad k potvrzení vaší adresy, kde bydlíte.

Pokud chcete půjčit až 250 tisíc korun, doložte nám svoje příjmy (výplatní páska, výpis z bankovního účtu, faktury, daňové přiznání nebo jiný doklad) a peníze mohou být vaše. I tady požadujeme dva osobní doklady a ověření vaší adresy.

Maše solidní půjčka pro každého nabízí výhodný úrok. Zaplatíte nám úroky jen 22% ročně (to je u půjčky 100 tisíc korun a sobě splatnosti 1 rok, měsíční splátka ve výši 10200 Kč). To vám nenabídne žádné podobná nebankovní půjčka. Takto solidní podmínky nabízíme pouze my. Pokud vám někde nabídnou lepší podmínky pro splácení (mimo banky), pak vám rozdíl vrátíme.

Zajímavý článek:  Půjčky bez ověrení příjmů

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.