Rychlá půjčka Ostrava

Nabízíme vám nejvýhodnější a nejrychlejší hotovostní půjčku v Ostravě. Naše rychlá půjčka Ostrava je tady pro všechny kdo si potřebují půjčit peníze. Nabízíme finanční prostředky pro zaměstnance s trvalým příjmem ze zaměstnání, pro živnostníky a OSVČ, pro podnikatele. Peníze půjčujeme i lidem bez práce, kteří pobírají podporu v nezaměstnanosti (půjčka na podporu) nebo lidem kteří pobírají sociální dávky (půjčka na sociální dávky). Půjčíme i důchodcům (půjčka na důchod) nebo ženám na mateřské či rodičovské dovolené.

Rychlá půjčka Ostrava = nejvýhodnější podmínky

Naše rychlá půjčka Ostrava vám garantuje nejvýhodnější podmínky. Zaručujeme vám, že pokud vám někde pro obdobný typ půjčky nabídnou lepší podmínky – nižší úroky nebo jiné výhody než u nás, vrátíme vám všechny úroky a budete nám vracet jen základní půjčenou částku.

Zajímavý článek:  Půjčka už do několika málo minut přímo v Ostravě

Rychlá půjčka Ostrava nabízí tyto varianty:

  • Půjčka pro zaměstnance = půjčíme vám až trojnásobek vaší průměrné čisté mzdy
  • Půjčka pro OSVČ a živnostníky = individuální posouzení schopnosti splácet, úvěr 50 – 300 tisíc korun
  • Půjčka pro podnikatele = individuální posouzení schopnosti splácet = úvěr 50 – 500 tisíc korun
  • Půjčka pro důchodce = půjčíme vám až trojnásobek vašeho důchodu
  • Půjčka pro nezaměstnané = nabízíme vám okamžitou půjčku v hotovosti ve výši 20000 Kč
  • Půjčka pro všechny = nabízíme vám okamžitou půjčku v hotovosti ve výši 20000 Kč

Jaké jsou podmínky? Půjčku můžete sjednat na naší pobočce v Ostravě, po telefonu nebo přes internet, nebo vás může u vás doma navštívit náš obchodní zástupce.

Zajímavý článek:  Půjčka na auto

Délka úvěru je od jednoho měsíce až na 3 roky. Splácíte pravidelnými splátkami. Nabízíme nízký úrok, půjčku můžete mít už za 5,9% (roční úroková sazba). Neplatíte žádné poplatky, ani za schválení ani žádné jiné. Nepožadujeme zástavu nemovitosti ani ručitele.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.