Půjčka bez dokazovaní přijmu

Zajímal by mě půjčka bez dokazování příjmu. To znamená bez toho, abych někde musel dokládat výpisy z bankovního účtu, potvrzení od zaměstnavatele nebo výplatní pásky. Jsem sice zaměstnaný, ale pracuji defacto načerno a tak nemohu žádnou legální cestou prokazovat svoje příjmy. Dostal jsem se momentálně do menší finanční tísně a potřeboval bych si půjčit peníze. Hledám tedy nějaký způsob, jak si půjčit peníze bez dokazování příjmu.

Narazil jsem na internetu na několik inzerátů, kde je nabízena půjčka bez dokazování příjmu, ale většinou se jednalo o to, že sice nechtěli potvrzení od zaměstnavatele, ale chtěli výpis z bankovního účtu. Nebo požadovali, abych se za půjčku zaručil tím, že jim do zástavy dám dům nebo nějakou jinou cenou věc. A to se mi moc nechce. Nepotřebuji zas tak moc peněz, aby mělo smysl zastavit byt. Stačila by mi půjčka do 50000 korun bez dokazování příjmu. Jsem ochotný podepsat směnku nebo se na půjčce domluvit i nějak jinak.

Zajímavý článek:  Půjčky do 15000 Kč bez příjmu Bruntál

Karel Pospíšil, Ostrava Mariánské Hory

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.