Až patnáct poboček v Ostravě…

… má jedna Čechy nejvíce využívaných bank, Česká spořitelna. Pobočky najdete jak v nejrůznějších obchodních centrech, tak také v jednotlivých ostravských částech. Mariánské hory, Vítkovice, centrum, Přívoz, Zábřeh, Hrabůvka, Dubina, Poruba – tady všude najdete pobočku České spořitelny a tady všude si také můžete sjednat nejrůznější půjčky.

Jaké úvěry nabízí Česká spořitelna?

Česká spořitelna nabízí hned několik druhů půjček. Jedná se jak o ty, které jsou poskytovány bez nutnosti udání důvodů, tak i o ty větší, které jsou poskytovány pouze za určitým účelem. Vybrat si tedy můžete Půjčku, Spotřebitelský úvěr, Úvěr od Buřinky, Kontokorent nebo Kreditní kartu. To jsou všechno možnosti výpůjček, a to jak krátkodobějších, tak i těch dlouhodobých.

Zajímavý článek:  Půjčka na směnku bez poplatku Ostrava

Jak si správně vybrat?

Každý teď ale nejspíš řeší to, jak si vlastně správně vybere. Nejjednodušší je si odpověď na otázku – na co vlastně peníze budu potřebovat? Pokud se jedná spíše o splacení důležitých faktur nebo nakoupení menších položek do domácnosti, bude vám stačit Kontokorent nebo Kreditní karta. Máte-li však počíháno na něco většího, bude se finanční produkt odvíjet od toho, zda už sami víte, co si budete chtít koupit, nebo zda ještě přesně nevíte, jestli například zainvestujete do nábytku nebo do nové pračky. K těmto účelům pak slouží Půjčka a Spotřebitelská půjčka. Pro zafinancování nového bydlení si vyberte Úvěr od Buřinky, který je určený zejména pro vylepšení vašeho bydlení.

Zajímavý článek:  Půjčka už do několika málo minut přímo v Ostravě

Musíte navštívit výše zmíněné pobočky?

Na začátku jsme říkali, že má Česká spořitelna v Ostravě patnáct poboček. Ty ovšem u půjček nehrají až takovou roli. Půjčku si totiž můžete sjednat i online, a to prostřednictvím internetového bankovnictví. Pobočky jsou pouze pro vás, pro případné dotazy nebo získání dalších informací.