Vstřícná půjčka v Ostravě

Nebankovní poskytovatel půjčky, společnost Dattonel Cash, vám půjčí peníze v případě aktuální naléhavé potřeby hotovosti. Tato společnost se zaměřuje na půjčování peněz jen v okolí Ostravy, nikoliv na území celé republiky. Podmínkou k získání této půjčky je tedy trvalý pobyt v ostravském regionu. Toto zaručuje opravdu osobní přístup ke všem klientům bez rozdílu.

Jak získat půjčku

Žádost o půjčku můžete najít na webových stránkách společnosti a přímo ji vyplnit a online poslat, druhou možností je zavolat na zde uvedené telefonní číslo. V podstatě ihned se můžete dohodnout na termínu převzetí peněz. Obchodní zástupce společnosti vám peníze přiveze rovnou domů. Nemusíte dokládat účel půjčky ani prokazovat, odkud pocházejí vaše příjmy. Poskytovatel nezkoumá výpis z registru dlužníků. O půjčku mohou žádat jak zaměstnanci, tak i důchodci, živnostníci, rentiéři, ale i například ženy na mateřské dovolené. Tato půjčka je vhodná opravdu pro každého.

Zajímavý článek:  V Ostravě vám půjčí Fast-Cash

Splácení půjčky

Splatnost půjčky je do 30 dnů. Předem je stanoven poplatek, takže je naprosto jasně dáno, kolik je konečná suma, kterou musíte zaplatit. Například při půjčce 1 000 Kč činí poplatek 350 Kč, konečná částka, kterou klient zaplatí, bude 1 350 Kč. Při částce 5 000 Kč činí poplatek 1 700 Kč a celková částka k zaplacení potom bude 6 700 Kč. V případě potřeby je možné splatnost půjčky prodloužit. Po řádném splacení půjčky si můžete půjčit peníze znovu. Velkou výhodou je, že k této půjčce nepotřebujete bankovní účet. Peníze vám budou doručeny osobně a předány přímo u vás doma.