Vstřícná půjčka v Ostravě

Nebankovní poskytovatel půjčky, společnost Dattonel Cash, vám půjčí peníze v případě aktuální naléhavé potřeby hotovosti. Tato společnost se zaměřuje na půjčování peněz jen v okolí Ostravy, nikoliv na území celé republiky. Podmínkou k získání této půjčky je tedy trvalý pobyt v ostravském regionu. Toto zaručuje opravdu osobní přístup ke všem klientům bez rozdílu.

Jak získat půjčku

Žádost o půjčku můžete najít na webových stránkách společnosti a přímo ji vyplnit a online poslat, druhou možností je zavolat na zde uvedené telefonní číslo. V podstatě ihned se můžete dohodnout na termínu převzetí peněz. Obchodní zástupce společnosti vám peníze přiveze rovnou domů. Nemusíte dokládat účel půjčky ani prokazovat, odkud pocházejí vaše příjmy. Poskytovatel nezkoumá výpis z registru dlužníků. O půjčku mohou žádat jak zaměstnanci, tak i důchodci, živnostníci, rentiéři, ale i například ženy na mateřské dovolené. Tato půjčka je vhodná opravdu pro každého.

Zajímavý článek:  V Ostravě výhodné půjčky od České spořitelny

Splácení půjčky

Splatnost půjčky je do 30 dnů. Předem je stanoven poplatek, takže je naprosto jasně dáno, kolik je konečná suma, kterou musíte zaplatit. Například při půjčce 1 000 Kč činí poplatek 350 Kč, konečná částka, kterou klient zaplatí, bude 1 350 Kč. Při částce 5 000 Kč činí poplatek 1 700 Kč a celková částka k zaplacení potom bude 6 700 Kč. V případě potřeby je možné splatnost půjčky prodloužit. Po řádném splacení půjčky si můžete půjčit peníze znovu. Velkou výhodou je, že k této půjčce nepotřebujete bankovní účet. Peníze vám budou doručeny osobně a předány přímo u vás doma.