Půjčka 750 tisíc

Zajímala by mě půjčka 750 tisíc korun. Je pro mě moc důležité získat peníze rychle. Jedná se o dědictví a doplacení bytu. Pokud rychle nezískám půjčku 750 tisíc korun, tak mi propadne již zaplacená částka za tento byt.

Měla jsem získat peníze z dědictví po dědečkovi, proto jsem začala jednat o koupi toho bytu. Bohužel se vyřízení dědictví zdrželo a mě už nezbývá mnoho času. Potřebuji získat půjčku ve výši 750 000 Kč, abych mohla doplatit za byt.

Jakmile bude vyřízeno dědictví po dědečkovi, tak bych mohl ihned zaplatit podstatnou část půjčky – jednalo by se o jednorázovou splátku 450 000 Kč. Zbytek bych pak mohla splácet pravidelnými měsíčními splátkami, mohu splácet 8000 Kč měsíčně.

Zajímavý článek:  Půjčky bez zástavy, bez ručení

Jsem případně ochotná dát koupený byt do zástavy za půjčku, ale zatím ho nevlastním a potřebuji složit zbytek peněz co nejdříve, nemám čas čekat několik týdnů, než se vyřídí všechny papíry ohledně zástavy.

Pokud by mi někde byla nabídnuta půjčka 750 tisíc korun, byla bych vám moc vděčná. Pokud někdo nabízí takový úvěr, tak mne prosím kontaktujte, mohu vám předložit všechny dokumenty ohledně kupovaného bytu i dědictví po dědečkovi.

Zajímavý článek:  Okamžitá krátkodobá půjčka peníze na ruku

Ludmila Kalounová, Praha Modřany

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.