Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident není žádnou novinkou. Samotná společnost Provident působí na finančním trhu již několik let a patří mezi nejoblíbenější nebankovní společnosti u nás. Jaká je bezhotovostní půjčka od Provident a co je potřeba k získání půjčky si povíme níže.

Bezhotovostní půjčka od Provident nabízí až 80 000 Kč do dvou dnů

Bezhotovostní půjčka od Provident má hned několik výhod. Tyto výhody jí řadí mezi jednu z nejlepších půjček na trhu. Hlavní výhodou je rychlost vyřízení půjčky. Půjčit si můžete od 4 000 do 80 000 Kč. Peníze získáte na účet do dvou dnů od schválení půjčky.

Půjčka od Provident je tu pro každého. Peníze můžete využít na cokoliv potřebujete a nemusíte mít ani ručitele. Rozbila se vám pračka nebo potřebujete nové auto? Bezhotovostní půjčka od Provident je tu pro vás bez nutnosti dokládat skutečný účel půjčky.

Zajímavý článek:  Co dělat, když mi v bance nepůjčí?

Od podání požadavku o půjčku až po její schválení máte přehled o tom, co a kdy budete platit. Společnost Provident patří mezi jedničku v etickém úvěrování. Transparentní a jasná smlouva je základem každé spolupráce s klientem. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků ani pokut.

Podmínky k získání bezhotovostní půjčky od Provident

  • pravidelný příjem
  • více jak 18 let
  • občan ČR

Bezhotovostní půjčka od Provident je tu skutečně pro každého. Stačí splnit výše uvedené podmínky a cestu k půjčce máte volnou. Zapomenout však nesmíme na zodpovědné půjčování. Společnost Provident půjčí skutečně každému, ale tolik kolik je schopen splácet. Provident a bezhotovostní půjčka je nastavena tak, aby klienta nedostala do dluhové pasti. Situace by byla mnohem horší a tomu se Provident snaží vyhýbat. Zodpovědné půjčování je tak základem společnosti Provident.

„S bezhotovostní půjčkou od Providentu mám již několik zkušeností. Předělávám byt a když mi chybí peníze a zrovna přivezou materiál, tak se obrátím na Provident. Způsob splácení mi vyhovuje i to, že mi v případě potřeby přivezou peníze na místo. S půjčkou jsem neměl problém a také obchodní zástupce Providentu je velmi ochotný. “
Karel V. Litoměřice

Bezhotovostní půjčka od Provident – časté dotazy

Lze splatit půjčku předčasně?

Bezhotovostní půjčku můžete splatit předčasně. Stačí jen kontaktovat obchodního zástupce a domluvit se na postupu předčasného splácení.

Zajímavý článek:  Nejlepší autopůjčka

Jak rychle budu mít peníze na účtu?

Bezhotovostní půjčka od Provident je vyřízena během několika hodin. Již po podání žádosti víte do několika minut zda vám bude půjčka schválena nebo ne. Po odeslání formuláře vám totiž bude zasláno předběžné rozhodnutí o schválení.

Kolik je RPSN u půjčky?

Výše RPSN se odvíjí podle velikosti splátky a době splatnosti. Vše se opět domlouvá s obchodním zástupcem. V případě, že máte určeno celkovou částku půjčky a částku vhodnou k týdennímu splácení, k určení RPSN nestojí nic v cestě.

Obchodní zástupce společnosti Provident vám zároveň poradí nejoptimálnější cestu ke splácení vaší půjčky.

Bezhotostní půjčka od Providentu
Bezhotostní půjčka od Providentu