V Ostravě výhodné půjčky od České spořitelny

Vzhledem k tomu, že je Ostrava třetím největším městem České republiky vůbec, nelze se divit, že tradiční banka – Česká spořitelna, zde má širokou základnu. Ve městě se lze se žádostí o půjčku obrátit na celkem 20 poboček.

Jaká je půjčka od České spořitelny?

U České spořitelny lze získat půjčku ve výši 20 – 600 000 korun s dobou splatnosti až 7 let. Tato půjčka je bez zajištění, nepotřebujete ani ručitele ani zástavu a také bezúčelová – získané peníze můžete využít na cokoliv chcete. Pokud máte navíc veden u České spořitelny účet, kam vám každý měsíc přicházejí peníze, nemusíte dokládat ani výši svého příjmu. Termíny a výši svých měsíčních splátek si určujete sami.

Zajímavý článek:  Půjčky pro všechny Ostraváky a tipy, kde je najít

Využijte nabízené výhody beze zbytku!

V rámci politiky odměňování klientů za řádné splácení přišla Česká spořitelna s novinkou. Jestliže se vaše splátky neopožďují, bude vám každoročně snižován úrok o celé 1%. Díky tomuto systému si můžete postupně snížit úrokovou sazbu až na pouhých 6,9%. Můžete však využít i dalších výhod, které se k půjčce váží. Až dvakrát ročně lze odložit měsíční splátku, jejíž výši si můžete variabilně měnit až o 50% oběma směry, rovněž zvolené datum splatnosti lze libovolně změnit. Do 60 dnů od podpisu smlouvy pak lze od půjčky bez udání důvodu a zcela bezplatně i odstoupit.

Zajímavý článek:  SMS půjčka ihned úplně každému od společnosti Plus Půjčka

Preventivní jištění pro nouzový případ

Pro případ, že byste se v průběhu splácení dostali do situace, kdy bude úhrada splátky nad vaše možnosti, pro vás Česká spořitelna připravila možnost výhodně si svou schopnost splácet pojistit. Pojištění přitom pokrývá nejen dlouhodobou pracovní neschopnost, invaliditu či dokonce úmrtí, ale i případ ztráty zaměstnání, kdy pojišťovna bude za vás hradit splátky půjčky, a to po dobu až 12 měsíců.