Fio banka internetbanking zaujme především vzhledem

Moderní Fio banka rozšiřuje své služby a zlepšuje přístup ke klientům každým dnem. Jednou z novinek je i Fio banka internetbanking, která je nabízena klientům v novém kabátě. Nová verze přináší moderní technologie, příjemný vzhled a několik funkcí navíc. S tím však Fio banka nekončí a během roku bude přidávat další pokročilé funkce a vylepšení, které využije široké spektrum klientů.

Nová generace Fio banka internetbanking

Nová generace internetbankingu je v ostrém provozu již delší dobu. Stále však máte na výběr mezi starou a novou verzí internet banky. Nicméně je mnohem lepší využívat novou verzi s moderním vzhledem a přehlednými funkcemi.

Hlavní změna není však pro obyčejné uživatele viditelná. Jedná se totiž o změnu použitých technologií. Ty jsou nyní modernější a robustnější a tak vydrží i větší nápor klientů najednou. Díky tomu máte mnohem více bezpečnější internetové bankovnictví.
Další změna se týká grafické stránky aplikace, kterou Fio banka internetbanking nabízí. Tuto změnu ocení širší publikum klientů. Hlavním cílem nového vzhledu je vylepšit a zjednodušit ovládání a orientaci v rozhraní internetové banky.

Zajímavý článek:  Gemoney internet banka přihlásit se je jednoduché

Klienti v novém rozhraní naleznou stávající funkce a i několik novinek. Jednou z novinek je rychlejší vyhledávání v platbách a zprávách. Navíc lze jednoduše posílat peníze mezi svými účty nebo snadněji spravovat platební karty. Pro uživatele je i v nové generaci k dispozici nástěnka, kterou lze libovolně upravit. Můžete si tak zobrazovat informace, které potřebujete.

Fio banka internetbanking hlásí nové funkce

Jednou z nových funkcí Fio banka internetbanking je dobíjení kreditu z internetového bankovnictví. Služba je kompletně zdarma a kredit můžete dobít komukoliv chcete v hodnotě od 200 do 9 999 Kč. V současné době je možnost dobíjení kreditu omezena na určitý počet operátorů. Tento stav se stále mění a rozšiřují se operátoři, na které lze posílat platby.

Zajímavý článek:  Co nabízí banka bez poplatků

Fio banka není však jediná, kdo modernizuje

Internetbanking však není jedinou službou, která se snaží vylepšovat a upravovat své služby. Jednou z dalších finančních institucí, která se snaží zlepšit své služby je mBank. Ta nově přizpůsobila internetové bankovnictví pro operační systém iOS. Je to tak další krok směrem k nových technologií a inovacím pro chytré telefony a mobilní zařízení.

[blockquote source=”Greenaction.cz”]Recenze na nový internetbanking vyšla i na tomto magazínu[/blockquote]

Jak se uchytí nová verze Fio banka internetbanking a jaké budou kompletní novinky se uvidí až v průběhu času. Momentálně je to však krok dopředu. Na všechny změny je však potřeba určitý čas a pro Fio banku to není neplatí jinak. Bude totiž chvíli trvat, než si všichni klienti zvyknou na novou grafickou stránku Fio banka internetbanking.

Nová a moderní Fio banka
Nová a moderní Fio banka