Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Nebankovní společnosti nabízejí několik druhů půjček. Jednou z nabízených služeb je hotovostní půjčka do domu. V případě, že potřebujete peníze ihned a přímo na ruku, využijete některou z nebankovních společností, které nabízejí tento druh služeb. Jedná se totiž o půjčku, která vám vloží peníze přímo do ruky. Nemusíte používat kartu, bankovní účet ani chodit do bankomatu. Nejste tak ohroženi insolvenčními společnostmi, které by vám sebraly všechny finanční prostředky.

Nebankovní hotovostní půjčky do domu a její výhody

Výhod, které nabízí hotovostní půjčka až do domu je hned několik. Zde je menší seznam toho, proč se vyplatí v některých případech vyhledat právě tento typ půjčky.

  • peníze ihned na ruku
  • rychlé vyřízení půjčky
  • bez nutnosti prokazování příjmu
  • bez nahlížení do registru
  • možnost donášky peněz až do domu
  • výhodné při nečekaných finančních problémech
Zajímavý článek:  Inzerce půjček zdarma vám poradí s půjčkou

Některé společnosti si za nadstandardní služby účtují poplatek. Je dobré se tedy předem domluvit na všech podmínkách půjčky, aby již na začátku žádosti bylo vše jasné a přehledné.

Kdo nabízí nebankovní hotovostní půjčky do domu?

Jednou ze společností, která poskytuje nebankovní hotovostní půjčky do domu je společnost Topfinanc, která poskytuje nebankovní půjčky a úvěry. V případě, že vám banka odmítne půjčit peníze nebo máte záznam v registru dlužníků, můžete se obrátit na tuto společnost. Topfinanc vám může půjčit až 25 000 Kč v hotovosti. To se hodí v případě, že hledáte nebankovní hotovostní půjčky do domu, nemáte bankovní účet nebo prostě chcete peníze v hotovosti. V případě schválení půjčky vám budou peníze doručeny až přímo k vám do domu.

Dále máte možnost zažádat o neúčelový úvěr do 80 000 Kč na účet. Nebankovní úvěr si můžete rozložit na 48 splátek s možností předčasně splácet. To vše bez poplatků.

Pro koho je půjčka určena?

Nebankovní hotovostní půjčka do domu je určena pro všechny, kteří byli odmítnuti bankou, mají záznam v registru dlužníků či mají nízkou bonitu. V takovém případě, se může obrátit na nebankovní společnosti, jako je Topfinanc. Půjčka je určena pro zaměstnance, žadatele s trvalým pobytem na území ČR ve věku 18-65 let. Dále je potřeba pravidelný měsíční příjem. Není potřeba zástavy ani ručitele.

Lenka Kratochvílová, Ostrava: Potřebovala jsem rychle peníze v hotovosti. Snažila jsem se vyřídit vše v bance, ale procedura byla moc dlouhá. Obrátila jsem se tedy na nebankovní hotovostní půjčky do domu. Vše probíhalo on-line a schválení půjčky bylo do pár minut. Peníze jsem si vyzvedla během pár hodiny přímo před domem.

V případě, že i vy jste v tíživé finanční situaci a potřebujete peníze přímo na ruku, využijte nabídku nebankovní společností, které poskytují nebankovní hotovostní půjčky do domu, bez poplatků, ručitele a rychlého vyřízení žádosti.

Zajímavý článek:  Peníze ihned na směnku ještě dnes
Nebankovní hotovostní půjčky do domu
Hans / Pixabay