Rychlá půjčka pro Ostraváky do 10 000 Kč

Ostrava je jedním z měst, které již dlouhá leta sužuje vysoká nezaměstnanost. Ta se nepochybně podepisuje na místních poměrech i životní úrovni, jež je u některých obyvatel vskutku katastrofální. Minimální mzda v kontrastu s vysokými cenami energií a nájmů mnoho Ostraváků donutí k nějaké té půjčce. Drtivá většina zamíří jako první do banky. Jejich snažení ovšem v 80 % končí neúspěchem. Banka jim jednoduše žádost o půjčku neschválí a to z jednoho prostého důvodu, jež představuje nízký plat. Pokud má navíc zájemce o finanční injekci záznam v registru dlužníků, banka nad ním zlomí hůl. Co v takové situaci dělat? Buďto se ještě více uskromnit nebo zamířit k některé z nebankovních společností. Jednou z těch, která poskytne i 10 000 Kč nejen obyvatelům Ostravy, je společnost BerPůjčku.

Zajímavý článek:  Místo slíbené půjčky přišla žena z Ostravy o 9 000 Kč

Snadné vyřízení a sjednání online

Pro vyřízení BerPůjčky nemusíte nikam chodit. Stačí navštívit oficiální stránky společnosti a na základě online formuláře si navolit přesnou výši půjčky i datum splatnosti. Půjčit si můžete 2 až 10 tisíc a to na dobu 20 nebo 30 dnů. Jakmile navolíte tyto parametry, otevře se před vámi souhrn, jež vás informuje o tom, kolik činí poplatek za půjčku i datum, kdy je nutno vypůjčené prostředky navrátit. Pokud vám budou tyto informace vyhovovat (nebo jednoduše nemáte na výběr), vyplníte osobní údaje a žádost o půjčku odešlete. Obratem vás bude kontaktovat zástupce společnosti, jež vám sdělí, zda půjčka byla schválena či nikoli.

Zajímavý článek:  Pujčky na ruku Ostrava

Možnost prodloužení a řada výhod pro věrné klienty

Pokud máte problém s navrácením vypůjčených prostředků, není problém půjčku prodloužit. Stačí kontaktovat zástupce společnosti a domluvit se na novém splátkovém kalendáři nebo odložení splátky. Věrným klientům může společnost poskytnout až 50 000 Kč nebo individuální podmínky týkající se splatnosti půjčky.