Půjčka pro nezaměstnané

I v jednom z nejtěžších životních období, které vás může potkat, když přijdete o práci, může být ještě hůř. Optimistické? Neštěstí bohužel nechodí po horách, ale po lidech a „průsery“, jak se lidově říká, mají tendenci chodit hromadně. Kam se obrátit, když nemáte práci, finanční rezerva se ztenčila na minimum, které se nebezpečně blíží nule, a s výdaji se roztrhl pytel?

Proč vám banka nepůjčí

Banky jsou na své peníze velice opatrné. Co na tom, že chcete jen pár tisícovek, které dokážete i z podpory splatit za tři, čtyři měsíce, jenže školní pomůcky se musí koupit hned? Banky to nezajímá. Jednak pro ně takto malé půjčky v objemu jen několika tisícikorun nejsou vůbec zajímavým produktem – na českém trhu banku, která by vám půjčila méně než 10 000 korun nenajdete, jednak se s vámi bez potvrzení o příjmu vůbec nebudou bavit.

Zajímavý článek:  Půjčka bez doložení příjmu Ostrava

Zkuste se obrátit na některou z nebankovních společností.

Půjčky bez potvrzení příjmu

Nebankovní poskytovatelé půjček bývají výrazně vstřícnější. Pokrývají právě tu oblast trhu, o kterou banky nemají zájem. Nízké půjčky, rychlé půjčky, půjčky méně bonitním klientům, půjčky lidem se záznamem v registru dlužníků.

Samozřejmě i zde jsou rozdíly poskytovatel od poskytovatele. Ovšem nízké půjčky bez doložení příjmu poskytuje minimálně 90% nebankovních společností. Vyberte si takovou, jejíž systém splácení vám bude nejlépe vyhovovat – můžete vybírat z klasického splátkového kalendáře i jednorázové platby.

Zajímavý článek:  Vstřícná půjčka v Ostravě

Potřebujete-li více peněz, připravte se na to, že po vás bude vyžadována zástava a ne všude to bude bez doložitelných příjmů stačit.