Hotovostní půjčka Sberbank

Pokud hledáte finanční výpomoc nebo potřebujete peníze na vybavení domácnosti či auta, obraťte se nabídku, kterou poskytuje hotovostní půjčka Sberbank. Kromě rychlosti vyřízení, má půjčka i velmi nízké úroky, než je tomu u klasicky nabízených úvěrů. Rychle tak získáte potřebné peníze a navíc za včasné a zodpovědné splácení získáte výhodný bonus.

Jak funguje hotovostní půjčka Sberbank

Hotovostní půjčka Sberbank je k dispozici na vše co potřebujete. Splní vaše potřeby a přání. Ať už se jedná o zařízení bytu, koupi auta nebo zaplacení složenek. Půjčka se přizpůsobí vašim potřebám na míru. Navíc můžete využít poradenství ohledně půjčky a nastavit si tak vše podle potřeb.

Sberbank nabízí i před kontokorentní úvěry, bližší informace naleznete zde.

Nejdůležitější vlastnosti, které má hotovostní půjčka Sberbank:

 • půjčit si můžete v rozmezí 30 000 Kč do 500 000 Kč
 • pravidelné měsíční splátky
 • možnost splácet až 8 let
 • volba výše měsíční splátky
 • určení data měsíční splátky
 • možnost přidání žadatele pro získání vyššího úvěru
Zajímavý článek:  Bankovní vs. nebankovní půjčky v Ostravě?

Co musíte splnit?

Hotovostní půjčka Sberbank má však pár podmínek, které je nutné splnit. Jinak vám nebude půjčka schválena. Nejedná se však o žádné složité podmínky. Využít lze i spořící účet, který tato společnost nabízí.

Základní podmínky

 • minimální věk žadatele a spolužadatele je 18 let,
 • pro úvěry nad 250 000 Kč do 400 000 Kč je nutný písemný souhlas manželky na pobočce,
 • u úvěru převyšujícího 400 000 Kč u manželských párů, musí být spolužadatelem manžel/manželka,
 • kromě základních podmínek je potřeba mít u sebe doklady totožnosti.

Požadované doklady

 • občanský průkaz
 • doložení příjmu

Výhody, které má hotovostní půjčka Sberbank

Důvodů proč si půjčit u Sberbank je hned několik. V prvé řadě získáte peníze na cokoliv bez zajištění do určité částky. Další výhodou je program bonusů za řádné splácení. Navíc se můžete nechat pojistit proti schopnosti splácet. Kromě toho se společnost Sberbank chová eticky a zodpovědně. Nic před vámi netají. Již od začátku víte na čem jste. Například za poskytnutí úvěru je nulový poplatek.

Zajímavý článek:  Rychlá půjčka pro Ostraváky do 10 000 Kč

[blockquote source=”Petra H. Praha 8″]Hotovostní půjčka Sberbank mi vytrhla trn z paty. Dlouho jsem hledala středně velkou půjčku na rekonstrukci bytu. Většina žádostí byla zamítnuta a já už nevěděla co budu dělat. Poté jsem objevila půjčku od Sberbank. Výhodou pro mě byla možnost půjčit si více, pokud bude manžel při podpisu smlouvy. Pustili jsme se tedy do toho. Během jednoho dne jsme vyřídili všechny potřebné detaily, podmínky a podali žádost. Po schválení žádosti jsme získali peníze na potřebnou rekonstrukci. Nyní si s manželem užíváme novou kuchyň a obývací místnost.[/blockquote]

To samé platí i pro vedení úvěrového účtu. Kompletní sazebník a jednotlivé sankce si můžete prohlédnout na internetových stránkách společnosti. Máte tak vždy aktuální přehled o všech poplatcích, sazbách a sankcích.

Bankovní půjčka Sberbank
Půjčky online od Sberbank