V Ostravě vám půjčí Fast-Cash

Žijete-li v Ostravě a jejím blízkém okolí, obraťte se v případě finančních problémů s důvěrou na společnost Fast-Cash, která vám půjčí až 30 000 korun pouze na základě doložení zdroje vašich příjmů.

Parametry půjčky

Žádost o půjčku lze podat u společnosti Fast-Cash online, kontaktní formulář objevíte na jejích webových stránkách. Musíte pouze uvést zdroj svých příjmů, tzn. sdělit poskytovateli, zda jste zaměstnancem, živnostníkem, důchodcem nebo matkou či otcem na rodičovské dovolené. Půjčka se poskytuje bez jakýchkoliv poplatků předem, bez rozhodčí doložky, bez zástavy i ručitele i bez podepisování složitých smluv. Žádosti o půjčku se vyřizují obratem a peníze jsou odesílány do pěti minut po schválení.

Zajímavý článek:  Rychlá Fastfin půjčka vám pomůže s financemi před výplatou

Kolik za to?

Půjčit si můžete až 30 000 korun s dobou splatnosti 10, 20 nebo 30 dnů. Poplatek za půjčku činí při desetidenní splatnosti 180 Kč z každé vypůjčené tisícikoruny, při dvacetidenní splatnosti 230 Kč z každé vypůjčené tisícikoruny a při třicetidenní splatnosti 280 korun z každé tisícovky. Půjčku lze samozřejmě kdykoliv bez sankcí splatit předčasně.

Splácení půjčky

Svou půjčku můžete splatit na každé pobočce České pošty, v kterékoliv bance, kde má společnost veden účet, což jsou Česká spořitelna, ČSOB, GE Money, KB, Raiffeisenbank a UniCredit Bank, nebo klasickým bankovním převodem. Je přitom zbytečné dostat nálepku nezodpovědného klienta, proto nebudete-li moci půjčku v dohodnutém termínu řádně splatit, máte možnost požádat o její prodloužení. Prodloužení půjčky o 10 dní vás přijde na 180 korun za každou tisícikorunu.

Zajímavý článek:  U Cetelem máte penízky v Ostravě do několika minut