Půjčky do 15000 Kč bez příjmu Bruntál

Máte záznam v registru a v bance nebo i jinde vás při žádosti o poskytnutí půjčky odmítli? Jste z města Bruntál nebo odněkud ze severní Moravy? Pak vám můžeme nabídnout půjčky na směnku do 15000 Kč. Půjčky jsou i pro ty, kdo nemají vůbec žádné příjmy, půjčíme i lidem bez práce, důchodcům nebo třeba i ženám na MD.

U půjčky na smenku od nás nemusíte dokládat vůbec žádné příjmy. Je to půjčka bez zástavy a bez ručení. Jediné co budeme po vás chtít je podepsat směnku. Ta má splatnost jeden měsíc a velmi rozumné úroky. Je to ideální řešená pro všechny, kdo potřebují rychle peníze, třeba před výplatou nebo na nutné výdaje, se kterými nepočítali.

Zajímavý článek:  Potřebujete peníze co nejrychleji, a to přímo v Ostravě?

Tip pro vás: Peníze pro podnikatele i pro občany

Z půjčky na směnku nemusíte mít vůbec žádný strach. Je to v současné době nejpoužívanější typ úvěru u nebankovních společností, který je poskytovaný na krátkou dobu. Od klasické půjčky se liší především rychlostí vyřízení a také tím že vše je jednoduché a nejsou zde žádné skryté nebo záludné podmínky.

Zajímavý článek:  Půjčky bez zástavy, bez ručení

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.