Půjčky na směnku pro nezaměstnané

Zůstali jste bez práce a nemůžete najít novou? Žijete jen z toho, co vám dá sociálka nebo co dostanete jako podporu v nezaměstnanosti a potřebujete nutně sehnat nějaké peníze navíc? Pak vám s tím můžeme pomoci. Poskytujeme totiž půjčky na směnku i pro nezaměstnané. Nevadí nám, že jste bez práce.

Pokud nám doložíte že jste zaregistrovaní na úřadu práce a dostáváte podporu nebo že máte přiznány sociální dávky, tak vám můžeme krátkodobě půjčit až 10000 Kč na směnku. Nepotřebujeme tedy potvrzení o příjmu a ani nás nezajímají registry. Půjčíme vám peníze jen na OP.

Zajímavý článek:  Potřebujete peníze co nejrychleji, a to přímo v Ostravě?

Tip pro vás: Spolehlivá půjčka když jste v nouzi

Půjčky na směnku pro nezaměstnané jsou poskytovány maximálně na dva měsíce a podmínkou pro získání je mít trvalé bydliště ve městě Ostrava a také musíte být občanem ČR a mít víc než 21 roků. Pokud tyto podmínky splňujete tak vám půjčíme 10000 Kč na směnku v hotovosti. Nabízíme i rozumné úroky a žádné poplatky předem.

Zajímavý článek:  Pujčky Ostrava

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.