Rychlá Fastfin půjčka vám pomůže s financemi před výplatou

Rychlá půjčka Fastfin.cz vám poskytne rychle krátkodobou půjčku a nebankovní půjčku do výše až 12 000 Kč. První půjčka do 5 000 Kč je navíc zdarma. Kromě toho, že si společnost zakládá na rychlém a profesionální poskytnutí půjčky, se dále snaží i o etické jednání a transparentní vztahy. Fastfin půjčka je k dispozici pro všechny, kteří vyplní on-line registraci a splní požadované podmínky. Po schválení jsou peníze obratem zasílány na účet klienta.

Fastfin půjčka – pro koho je určena a jak ji lze získat

Fastfin půjčka je jednou z nejjednodušších nebankovních půjček na trhu. Požádat o rychlou půjčku může každý, kdo je starší 21 let a má trvalý pobyt na území České Republiky. Dále je zapotřebí mít bankovní účet, telefonní číslo a emailovou adresu. Tyto úřední formality jsou nutností k možnosti požádat o rychlou Fastfin půjčku. Dále je zapotřebí:

  • být zaměstnanec, OSVČ či na mateřské dovolené s pravidelným příjmem
  • nebýt v exekučním řízení
  • mít v pořádku platební historii a splacené veškeré závazky
Zajímavý článek:  Banka vs. nebankovní společnost – kde vám půjčí rychleji a levněji?

Dále je zapotřebí mít trvalé bydliště, které není vedeno na Městském úřadě. K získání půjčky není potřeba ručit majetkem ani mít ručitele. Pokud splníte všechny náležité podmínky, můžete mít peníze na svém účtu po schválení žádosti do 60 minut. Tato doba je stanovena pouze pro klienty, kteří žádají o první půjčku. Pro další žádosti má Fastfin půjčka zkrácené řízení a peníze tak máte na účtu mnohem rychleji.

Proč má Fastfin půjčka registrační poplatek 1 Kč

Během podávání žádosti o půjčku se vám zobrazí výzva k zaplacení jednorázového registračního poplatku ve výši jedné koruny. Tento poplatek slouží k potvrzení všeobecných podmínek a k ověření totožnosti. Jedná se o bezpečnostní prvek. Společnost ověřuje, zda bankovní účet patří skutečně vám.

Kolik si můžete půjčit?

Fastfin půjčka nabízí nebankovní úvěr až do výše 12000 Kč. Pro nové klienty je však připravena zkušební půjčka, která vám poskytne peníze podle vašich potřeb a to zdarma. Při žádosti o první půjčku si můžete půjčit 5 000 Kč na 28 dní. Po uplynutí lhůty vrátíte zpět částku, kterou jste si půjčili, tedy 5 000 Kč. Poplatek a zpracování půjčky je zdarma. To platí i v případě, že potřebujete prodloužit půjčku. První žádost o prodloužení je též zdarma. Fastfin půjčka nabízí hned dva bonusy při první půjčce.

Zajímavý článek:  Půjčka bez doložení příjmu Ostrava

Ceník opakované půjčky najdete na stránkách Fastfin půjčky. Poplatky za půjčku se liší podle částky a počtu dní, které splácíte. Ceny jsou však nastaveny transparentně a přehledně. Společnost dodržuje pravidla zodpovědného půjčování. Hned při podání žádosti, přímo vidíte, kolik si půjčujete, kdy máte vše splatit a kolik celkem zaplatíte na poplatcích.

V případě, že máte finanční problémy a chybí vám peníze před výplatou, Fastfin půjčka vám nabízí elegantní řešení, jak si rychle, snadno a bezpečně půjčit peníze.

Fastfin půjčka vám přinese až 5000 Kč
mpollitt / Pixabay