Leasing bez registru snadno a rychle

Uvažujete o koupi nového auta nebo snad plánujete nějakou ojetinu? Nemáte momentálně dost peněz a chtěli byste si koupit auto na splátky nebo na leasing? Nabízíme vám leasing bez registru. Zatímco jinde máte s vyřizování leasingu na auto spojené stejné prověrky jako u půjčky v bance, u nás je to mnohem snadnější. Koupit si auto na splátky u nás je velmi snadné a nové nebo ojeté auto si může pořídit každý.

Pokud plánujete nákup nového auta a zajímá vás leasing bez registru, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše pobočky najdete především na severní Moravě – především Ostrava, Karviná, Havířov a Frýdek-Místek. V individuálních případech vám ale můžeme zprostředkovat nákup auta kdekoliv v ČR. Vyřízení je možné i prostřednictvím internetu nebo telefonu, nemusíte tedy chodit až k nám na pobočku.

Zajímavý článek:  Rychlá půjčka pro Ostraváky do 10 000 Kč

Co potřebujete k vyřízení leasingu na auto bez registru? Mezi hlavní podmínky patří minimální věk 18 roků, občanství ČR nebo dlouhodobý pobyt na území ČR. Dále je nutné předložit dva osobní doklady (občanský průkaz, pas, rodný list nebo jiný doklad) a dále pak potvrzení o příjmech (výpis z bankovního účtu, potvrzení vystavené vaším zaměstnavatelem nebo originály výplatních pásek za poslední 4 měsíce).

Leasing bez registru poskytujeme jak na nová, tak i na ojetá auta. Financovat je možné i nákup užitkového vozu – dodávky, nákladní vůz, autobus nebo stavební stroje. V rámci financování auta je pak možné pořídit i doplňkové vybavení – letní nebo zimní pneumatiky, GPS navigaci nebo jiné autopříslušenství.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky bez dokazování příjmu

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.