Půjčky Ostrava ihned, bez registru

Pokud potřebujte ihned řešit svoje finanční problémy ve městě Ostrava, jednou z možností nabízí i firma Fani Trade. Ta totiž poskytuje peníze a úvěry ihned. Vyžadují ale zaručení poskytnutého úvěru nějakou zástavou, většinou se jedná o zástavu nemovitosti. Firma ale nabízí vyplacení půjčených peněz ihned po vložení zástavy do katastru nemovitostí a nečeká tedy s výplatou na zápis do katastru jako některé jiné nebankovní společnosti

Půjčky Ostrava ihned i bez příjmu a registru

Pro poskytnutí nebankovní půjčky ihned nebudete potřebovat doložení příjmu nebo ověření v registru. Není zde také žádný poplatek předem. Peníze dostanete ihned. Je to ideální řešení pro všechny, kterým hrozí exekuce na jejich dům nebo byt. Firma nabízí pomoc i při vyplacení exekucí. Sice vám pořád zůstanou dluhy, ale nepřijdete o střechu nad hlavou a ihned dostanete i nějaké peníze navíc.

Zajímavý článek:  Půjčka na směnku

Tip:  Půjčte si peníze s výhodnými podmínkami: Půjčka bez příjmu nebo také SMS půjčky bez registračního poplatku 1 Kč ihned na účet.

Půjčky Ostrava ihned a odhad je zdarma

Pří žádosti o poskytnutí půjčky u této nebankovní společnosti máte také tu výhodu, že odhad ceny vaší nemovitosti je proveden zdarma. Zatímco jinde může být požadováno zaplacení poplatku předem, který bude pokrývat náklady na provedení odhadu. Tak tady nic neplatíte.

Podmínky půjčky ihned

Hotovostní půjčky ihned při zástavě nemovitosti jsou poskytovány na minimální částku 100000Kč. Maximálně si pak můžete půjčit až jeden milión korun (zpravidla se ale jedná maximálně o 50% ceny vaší nemovitosti.)

Zajímavý článek:  Ostravská Day to Day pomůže každému

Splatnost takové půjčky ihned je pak většinou šest až dvacet čtyři měsíců. Pro získání půjčky nepotřebujete doložení příjmů nebo se objedete i bez potvrzení o příjmech. Půjčky jsou poskytovány na směnku a k vyřízení budete potřebovat OP a také výpis z katastru nemovitostí.

Více informací najdete na www stránkách této firmy www.uveryft.cz.