Ostravská Day to Day pomůže každému

Na ulici 28. Října v Ostravě – Mariánských Horách najdou zájemci centrálu nebankovní společnosti Day to Day, která poskytuje zájemcům celou řadu půjček přesně podle jejich potřeb.

Půjčka bez zástavy nemovitosti

Odmítají vás jinde, protože máte negativní záznam v některém z bankovních či nebankovních registrů? Ostravská Day to Day to neřeší. Její půjčka bez zástavy nemovitosti je určena právě tomuto typu klientů. Poskytuje se bez ručitele, a jak její název napovídá i bez zástavy,  bezúčelově, bez vstupních poplatků a bez vědomí druhého z manželů. Půjčka je zcela bez vstupních poplatků a její případné předčasné splacení není sankcionováno.

Zajímavý článek:  Co když mi nepůjčí v bance?

Parametry půjčky

Získat můžete 10 000 – 20 000 korun, a to jednorázově a v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. V případě zájmu klienta poskytuje společnost půjčky také bezhotovostním převodem na bankovní účet. Půjčka se splácí ve fixních měsíčních splátkách po dobu 12 – 24 měsíců.

Podmínky schválení

Abyste mohli půjčku od Day to Day získat, musíte být občanem ČR, mít sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou, který trvá už nejméně 1 rok a mzda vám musí být zasílána na bankovní účet a nesmí z ní být prováděny žádné přednostní srážky. Rovněž celkový součet splátek vašich stávajících půjček nesmí převyšovat jednu třetinu vašeho příjmu. Na své kontaktní adrese musíte bydlet minimálně 6 měsíců a adresa vašeho trvalého bydliště nesmí být totožná s adresou obecního úřadu. Toto vše musíte doložit předložením občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti s fotografií, potvrzením o výši příjmů od zaměstnavatele, dvěma posledními výpisy z účtu a dokladem o kontaktní adrese, tj. např. fakturou za služby.