Srovnání reference Zuno půjček

Půjčky od Zuna se na nás valí z reklam v televizi, z rádia i tisku. Nabídka je skutečně lákavá, ať už se jedná vyřízení on-line, bez poplatků či během pár minut. Jaká je však skutečnost? Co skutečně funguje v praxi a co je naopak pouze reklamní tahák. Na to nám odpoví reference Zuno půjček.

Reference Zuno půjček

Reklama Zuna láká na spoustu výhod. Jako jediný prý půjčují bez poplatků. Ve skutečnosti jsou však i jiné banky, které nabízí stejné služby za stejně výhodných podmínek. Je tedy dobré si srovnat všechny fakta předem, než začnete podávat žádost o Zuno půjčku. Podmínky totiž mohou být jiné, než se udává v reklamních sloganech.

Fakta o Zuno půjčce:

 • Možnost půjčit si 10 000,- Kč až 500 000,- Kč
 • půjčka je na cokoliv a bez ručitele
 • bez poplatků za poskytnutí a vedení půjčky
 • pojištění proti neschopnosti splácet
 • splátkové prázdniny

Jak snadné je získat půjčku

Reference Zuno půjček dále uvádí rozporuplné názory a zkušenosti uživatelů, kteří podali žádost o půjčku. Osoby, které dosáhli bezproblémově na podmínky půjčky, měli často problémy s rychlostí vyřízení půjčky. Vyplnění žádosti trvalo skutečně pár minut. Pročíst si však všechny podmínky je o něco delší. Nemluvě o celkovém času, který je potřeba ke schválení půjčky.

Pozor: Opět se zde reference Zuno půjček rozchází. Někdo čekal necelou hodinu, jiní museli čekat den, než dostali vyjádření k žádosti o půjčku.

Podmínky k získání Zuno půjčky:

 • vlastní Zuno účet se zůstatkem jedné koruny
 • pravidelný měsíční příjem 7 500,- Kč pro půjčku do výše 100 000 korun.
 • pro vyšší půjčku je zapotřebí mít příjem větší, než 10 000,- Kč
 • trvalý pobyt na území ČR
 • věk v rozmezí 18 let do 70 let
 • nemáte zápis v registru dlužníků
 • nemáte jiné půjčky
Zajímavý článek:  Rychlá půjčka do 100000 Kč

Splnit podmínky je u Zuno půjčky je tedy velmi snadné. Jak snadné je však celkové vyřízení půjčky je záhadou. Reference Zuno půjček se totiž liší a to dost často. Zkušenosti s půjčkou má každý vlastní a ne vždy ty pozitivní.

Na co si dát pozor

Většina problémů se Zuno a špatné reference Zuno půjček však pochází od uživatelů, kteří si za své problémy mohou tak trochu sami. Jedním z častých důvodů zamítnutí půjčky a nevyhovění žádosti, je totiž zápis v registru dlužníků. Záznam o vaší o sobě zůstává totiž v registru dlužníku delší dobu a to i přesto, že máte vše řádně splacené. Je tedy dobré hlídat si všechny údaje, které jsou nutné ke schválení půjčky.

Zajímavý článek:  Ověřená pujcka na smenku bez poplatku

To samé platí i v případě dokumentů o trvalý příjem. Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou je vše v pořádku. Půjčka však bude zamítnuta pokud máte stanovenou smlouvu na určité datum, tedy na dobu určitou. Banka tak chrání sama sebe i vás před možnou dluhovou pastí a zbytečným problémům.

V případě, že si pohlídáte všechny důležité body k získání půjčky, nic by vám nemělo dělat problém se schválením.

Zuno půjčka výjde vtříc i vám
Zuno půjčka výjde vtříc i vám