U Cetelem máte penízky v Ostravě do několika minut

Společnost Cetelem je jednou z nejoblíbenějších mezi poskytovateli půjček na českém trhu. Taktéž v Ostravě můžete navštívit jednu z jeho tří poboček. Nachází se přímo v centru města, a to konkrétně na Poštovní ulici. Pokud nemáte čas na návštěvu pobočky, navštivte i velice přehledné stránky www.cetelem.cz.

Na pobočce máte všechno jako na dlani!

Jenže právě na této pobočce si můžete velice rychle sjednat jak Osobní půjčku, tak i Kreditní kartu či Konsolidaci již sjednaných půjček. První z výše zmíněných možností je u Cetelem naprosto nejoblíbenější.

Zajímavý článek:  Banka vs. nebankovní společnost – kde vám půjčí rychleji a levněji?

U Cetelem máte k dispozici částku až 200 000 Kč

Jedná se o klasický úvěr, jež je poskytnut k jakémukoliv účelu. Částku si můžete sami zvolit, a to mezi 20 000 až 200 000 Kč. Dostanete tedy k dispozici penízky například na koupi nového auta, nové pračky nebo ledničky, nového vybavení do bytu, na dovolenou u moře, na všechny své koníčky nebo na nejdůležitější výdaje.

Splácíte, jak dlouho chcete

K této částce si stačí vybrat vámi nejpreferovanější dobu splácení, a to mezi šesti až osmasedmdesáti měsíci. Samozřejmě, že čím delší doba splácení, tím jsou měsíční splátky nižší a naopak. Záleží tedy naprosto na vás, kolik si můžete dovolit splácet.

Zajímavý článek:  Půjčka Vata - jisté peníze

Kolik budete splácet dva roky?

Například půjčíte-li si částku 100 000 Kč na dva roky, budete každý měsíc splácet částku 4 650 Kč. Přeplatíte tak pouhých 7 328 Kč a penízky dostanete už do pěti minut k dispozici. U Cetelem tak najdete to naprosto nejlepší na celém finančním trhu České republiky. Nikde jinde totiž nedostanete tak nízkou úrokovou sazbu, rychlý servis a nulové poplatky.