Moderní nebankovní společnost Fani Trade

Ostravská nebankovní společnost Fani Trade se zabývá zejména poskytováním úvěrových služeb, ale nabízí zájemcům rovněž právní servis a zastupování v případě nepříjemných životních situací, do kterých se člověk v pozici dlužníka může dostat.

Půjčky z nabídky Fani Trade

Fani Trade je ryze českou společností s českým kapitálem, která byla založena v roce 1998 a od té doby v Ostravě působí. Nabízí celou řadu úvěrových produktů, a to zejména ve vyšších finančních relacích – od 100 000 korun výše. Jednou z nejoblíbenějších je Rychlá půjčka, která slouží k okamžitému řešení finanční krize a později ji lze výhodněji přeúvěrovat. K vyplacení exekucí a zástav je přímo určena Půjčka na vyplacení a zastavení exekuce. V takovémto případě je samozřejmostí i právní pomoc ze strany společnosti. Hlavním cílem, který půjčka sleduje, je zachování nemovitosti klientovi, aby nebyla vydražena jen za zlomek své skutečné tržní ceny. Po odeznění aktuálního ohrožení se můžete sami rozhodnout, zda nemovitost prodáte či využijete k jejímu vyplacení nebankovní hypotéku se splatností až 20 let. Z nabídky si můžete vybrat také Podnikatelský úvěr, díky kterému budete moci investovat do jakékoliv oblasti svého podnikání, a to i tehdy, pokud se teprve rozjíždí.

Zajímavý článek:  Co když mi nepůjčí v bance?

Podmínky společnosti Fani Trade

Veškeré tyto půjčky se poskytují v minimální výši 100 000, maximálně ve výši 1 000 000 korun, bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů dlužníků. Podmínkou je zástava nemovitosti, která přitom nemusí být bezpodmínečně ve vašem vlastnictví, přičemž půjčku lze získat maximálně ve výši 50% tržní hodnoty nemovitosti. Společnost Fani Trade nevybírá předem žádné poplatky a zdarma nabízí jak odhad nemovitosti, tak vypracování všech dalších potřebných znaleckých posudků.