Nebankovní společnost Nebankovní dům

Nevyšli jste? Už zase vám schází hotovost nebo vás úplně výjimečně zaskočily nečekané výdaje? Nevíte, kam se obrátit, protože se nechcete zbytečně zavázat k dlouhodobému splácení? Nebo máte problém se záznamem v registru dlužníků? Zapomeňte na banky, na podobné případy jsou specialisté nebankovní společnosti. Hned dvě pobočky v Ostravě – v Porubě a v Zábřehu – má Nebankovní dům.

Půjčka do výplaty

Jedním z nejžádanějších produktů Nebankovního domu je rychlá Půjčka do výplaty. Určena je pro všechny občany České republiky mezi 20 a 68 lety, kteří vlastní občanský průkaz a mobilní telefon. Všichni, kdo splňují podmínky, mohou o půjčku požádat online a mít peníze na svém účtu už do dvou hodin. Spěcháte-li víc, navštivte přímo kancelář společnosti, s hotovostí můžete odejít do deseti minut. Výši půjčky si můžete zvolit mezi 500 – 2 000 korun, pokud se na Nebankovní dům obracíte poprvé, maximum se zvyšuje až na 10 000 korun, pokud jste již prověřeným klientem. Peníze vrátíte do 15 dnů s 20% navýšením. A dobrá zpráva na závěr – registry dlužníků se neprověřují.

Zajímavý článek:  Půjčky Ostrava bez registru

Úvěr bez zástavy

Pokud potřebujete vyšší částku, má pro vás Nebankovní dům nabídku na úvěr ve výši 10 – 160 000 korun. Zde už je ale podmínkou prokazatelný pravidelný příjem. Musíte být zaměstnanci, rentiéři, podnikatelé, důchodci… Šanci však mají i osoby pobírající rodičovský příspěvek. Přineste potvrzení o svém příjmu, výpis z bankovního účtu a občanský průkaz a peníze mohou být vaše. Úvěr bude vyřízen bez poplatku, bezhotovostně převeden na váš účet a splácet jej můžete 12 až 48 měsíců.