Ferratum – rychlá finanční pomoc pro Ostravany

Jedním z mnoha nebankovních poskytovatelů půjček, na kterého se klienti obracejí v čím dál tím větší míře, je společnost s celorepublikovou působností – Ferratum. V metropoli Moravskoslezského kraje Ostravě najdete hned dvě pobočky této společnosti, a to v Porubě, v komplexu obchodního střediska Duha, a v Zábřehu, v komplexu obchodního domu Kotva.

Proč právě Ferratum

Váháte-li, na koho se obrátit, hovoří pro Ferratum skutečnost, že jde o časem prověřeného poskytovatele, jehož produkty již využili tisíce klientů, veškeré informace o půjčce jsou volně dostupné na internetu a návštěva obchodních prostor společnosti není nutná, půjčku lze vyřídit online, v případě opakované půjčky i prostřednictvím pouhé sms zprávy. Vše lze vyřídit do deseti minut, půjčit si můžete 500 až 10 000 korun bez nahlížení do registrů, bez ručitele a bez potvrzení o výši příjmů. Peníze můžete mít na účtu již následující den.

Zajímavý článek:  Kontokorent aneb cesta z finančních problémů

Poplatky

Půjčky od společnosti Ferratum se řadí k tzv. finským půjčkám, neboli rychlým krátkodobým půjčkám, které nejčastěji využívají lidé, kteří nevyšli do výplaty. Ceník je velice přehledný, neplatí se zde žádné úroky, pouze fixně určený poplatek 250 korun z každé vypůjčené tisícikoruny. Samozřejmě se předem nehradí žádné poplatky za vyřízení půjčky atp. Pro nové zákazníky je první půjčka ve výši do 2 000 korun zcela bez poplatků.

Zajímavý článek:  Rychlá Fastfin půjčka vám pomůže s financemi před výplatou

Splácení

Peníze od Ferrata si lze půjčit na dobu 15 – 30 dnů, přičemž je pamatováno i na to, že mohou nastat nejrůznější okolnosti, které vám znemožní dostát svému závazku a půjčku včas splatit. V takovémto případě lze i přes sms zažádat o prodloužení splatnosti půjčky, přičemž poplatek za tuto službu činí vždy 15% z vypůjčené částky. Splatnost půjčky lze prodloužit celkem třikrát.