Půjčka bez dokazování příjmů

Hledáte peníze a máte jen malé příjmy, nebo máte problém při dokazování vašeho příjmu? Nám to nevadí. U nás je totiž půjčka poskytována i bez dokazování příjmu. Nemusíte se trápit tím, že byste sháněli potvrzení od zaměstnavatele nebo nám ukazovali svoje výplatní pásky nebo výpisy z bankovního účtu. Nic takového!

Nevíte si rady? Poradíme vám: Sociální poradna: Podpora v nezaměstnanosti pro OSVČ

Půjčka může být v rozmezí 5000 – 500.000 Kč. Do 20000 Kč vám dáme peníze i bez dokazování příjmu. Pokud potřebujte více, a nemáte žádný doložitelný příjem, pak vám můžeme zajistit úvěr oproti zástavě nemovitosti. Vyplatíme vám až 50% z odhadní ceny nemovitosti. Nevadí nám ani exekuční zástava. Pomůžeme vám s vyplacením nebo oddlužením. Peníze můžete mít ihned nebo nejpozději do několika málo dnů. Pokud nám půjčku zaručíte nemovitostí, tak nepožadujeme převod vlastnických práv. Váš dům nebo byt zůstane pořád vaším majetkem.  Pokud se vám hodí půjčka bez dokazování příjmu, tak nás určitě rychle kontaktujete!

Zajímavý článek:  Půjčka před výplatou - peníze ihned!

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.