Půjčka Vata – jisté peníze

Pokud nevíte na koho se v Ostravě obrátit s žádostí o půjčku, je dobrá volba společnost Vata, kterou můžete kontaktovat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách této společnosti. Půjčit si můžete od 100 korun do 5 000 korun. Přičemž nově registrováni klienti si při první půjčce mohou půjčit maximálně 2 500 korun.

Podmínky půjčky

Půjčku může získat každý občan s trvalým pobytem na území České republiky, který je starší 18 let. Všichni žadatelé o půjčku musí mít vlastní bankovní účet a pravidelný měsíční příjem. Klienti společnosti Vata nemusí být nutně zaměstnanci, mohou pobírat například invalidní nebo starobní důchod, rodičovský příspěvek, nebo se může jednat o živnostníky, kteří svůj pravidelný příjem mohou doložit obratem na svém účtu. Poskytovatel nahlíží do registru dlužníků, žadatel tedy nesmí mít žádné neuhrazené závazky. Vyřízení půjčky probíhá velmi rychle a ihned po schválení jsou peníze odeslány klientovi na jeho bankovní účet.

Zajímavý článek:  Nejlepší autopůjčka

Splácení půjčky

Tato půjčka je krátkodobá, její splatnost je nadstavena na 1 – 35 dnů, přičemž je zde možnost si splatnost v případě potřeby posunout až na 90 dnů. Klient, který si potřebuje posunout splatnost, si o to požádá telefonicky nejpozději dva dny po dni splatnosti. Aby mu to bylo umožněno, musí zaplatit na účet poskytovatele poplatek 400 korun. Půjčka je úročena denně, takže v případě předčasného splacení se automaticky počítá úrok pouze za dny, kdy klient dlužil. Žádný poplatek za předčasné splacení se nehradí. Při uzavření smlouvy ví klient přesně, kolik zaplatí.