Půjčky na směnku Ostrava

Pokud potřebujete rychle půjčit peníze ve městě Ostrava, pak jedním z řešení mohou být půjčky na směnku, které najdete i v lokalitě Ostrava. Nabízí je firma Servis24Morava. Na směnku vám ale půjčí maximálně 14800 Kč. Peníze ale dostanete i bez dokazování příjmu nebo bez ověření v registru. Peníze sice nedostanete hned, vyřízení zpravidla trvá 7 dní od podání žádosti

Půjčky Ostrava na směnku

Podmínky pro získání půjčky na směnku jsou poměrně jednoduché. Stačí, aby vám bylo alespoň 18 let, abyste měli trvalé bydliště na území ČR. Také musíte být schopni prokázat svoji totožnost pomocí OP (peníze jsou tedy na základě občanky). A dále po vás budou chtít, abyste měli kopii alespoň dvou výpisů z bankovního účtu.

Zajímavý článek:  Potřebujete peníze co nejrychleji, a to přímo v Ostravě?

Náš tip: Půjčka od soukromého investora Půjčím peníze na směnku nebo zkuste také Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu.

Půjčky na směnku i pro studenty

Firma poskytuje půjčky na směnku i pro studenty. Pro ty pak platí podobné podmínky jako pro ostatní žadatele. I oni musí mít alespoň 18 let a kromě OP (občanského průkazu) budou potřebovat ještě potvrzení o studiu, které nesmí být starší než jeden měsíc

Půjčky na směnku bez příjmu

Firma nabízí poskytnutí půjčky i pro další typy klientů jako třeba pro nezaměstnané nebo pro ženy na MD. Peníze jsou tedy poskytovány bez dokazování příjmu. Splatnost poskytnutých finančních prostředků je pak závislá na zvolené délce úvěru. Většinou se jedná minimálně o 3 měsíce, maximálně pak o 12 měsíců.

Další úvěry, které tato nebankovní společnost poskytuje, jsou pak oproti zástavě nemovitosti. V takovém případě vám pak zde půjčí podstatně více peněz neuž u půjčky na směnku bez dokazování příjmu. Výše tohoto úvěru je od 50000Kč a délka pak může bát 12 až 120 měsíců. Firma dokonce nabízí i poměrně příznivé RPSN (alespoň tedy na poměry nebankovní půjčky). RPSN se může pohybovat již od 57,8%. A i tyto úvěry jsou poskytovány bez dokazování příjmu nebo bez poplatku předem.

Zajímavý článek:  Leasing bez registru snadno a rychle

Pokud vás tyto půjčky na směnku Ostrava zaujaly, tak více informací najdete na webu společnosti www.servis24morava.cz.