Nebankovní půjčky bez registru a bez příjmu

Na ulici Matiční 730, Ostrava – Moravská Ostrava má svou pobočku nebankovní společnost. Tato firma nabízí především nebankovní (ale i bankovní)  úvěry. Je schopná zajistit peníze bez registru nebo bez příjmu.

V nabídce firmy, která nabízí půjčky Ostrava, najdete především tyto nebankovní půjčky, u kterých se nesledují záznamy v registru, nebo není požadováno dokládání příjmu.

Náš tip: Rychlé nebankovní půjčka Krátkodobé půjčky na směnku nebo zkuste také Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu.

Zajímavý článek:  Půjčka bez dokazovaní přijmu

Nebankovní půjčka bez registru

kterou můžete získat i když máte záznam v registru nebo bez zástavy či jiného ručení. V takovém případě ale musíte pro získání půjčky akceptovat dohodu o srážkách ze mzdy.  Nebo musíte být schopni doložit své příjmy, či se za půjčku zaručit prostřednictvím zástavy nemovitosti nebo alespoň družstevního bytu.

Krátkodobé nebankovní půjčky

Ty jsou poskytovány maximálně na 3 měsíce a musíte se u nich zaručit zástavou nějaké movité věci. Může se jednat o automobil, šperky, umělecké předměty nebo jiné cennosti. I tyto půjčky jsou poskytovány bez prokazování příjmu nebo bez registru

Zajímavý článek:  Půjčky na směnku Ostrava

Kromě těchto nabídek firma Půjčky-Reality poskytuje i další finanční služby především v oblasti poskytování hypoték nebo zprostředkování bankovní půjčky a úvěrů. Zabývá se také prodejem realit.

Více o nabídce této firmy najdete na jejich webu www.pujcky-reality.cz

Krátkodobé nebankovní půjčky Ostrava, Půjčky bez registru Ostrava, Půjčky bez dokazování příjmu Ostrava, Ostrava pujcky www