Nebankovní půjčky bez dokazování příjmu

Na adrese Ostrava: Stodolní 17, Moravská Ostrava, najdete pobočku firmy, která poskytuje krátkodobé a dlouhodobé nebankovní půjčky z vlastních zdrojů. Ta se specializuje na poskytování úvěry bez dokazování příjmu. Společnost také prohlašuje, že nikdy žádnému klientovi udělení půjčky nezamítla.

Výhody půjčky od této nebankovní společnosti

Tato firma nabízí několik zajímavých možností pro všechny, kdo uvažují o tom, že by svoje finanční problémy řešili tím, že si vezmou nebankovní půjčku.

Mezi ty hlavní benefity, které tato firma poskytuje, patří především to, že splácení poskytnutého úvěru je zahájeno až po dvou měsících. Nemusíte tedy jako jinde platit hned další měsíc po tom co jste dostali půjčené peníze, ale máte ještě jeden měsíc navíc.

Zajímavý článek:  Ostrava půjčky pro každého

Náš tip: Rychlá finanční pomoc všem! Okamžitá půjčka ihned nebo také Nebankovní půjčka Home Credit bez ručitele.

Půjčky bez úroků

Firma také inzeruje, že pokud se do dvou měsíců rozmyslíte, a nebankovní půjčky se vzdáte (vrátíte všechny půjčené peníze), tak nebudete platit žádné úroky nebo storno poplatky, a to je určitě zajímavá nabídka, o které se vyplatí uvažovat. Půjčky bez úroků s možností předčasného ukončení zdarma se totiž moc často nenabízejí.

Půjčky s možností odložení splátek zdarma

Mezi další východy pak patří i to, že u dlouhodobé nebankovní půjčky poskytuje možnost jednou záruk odložit dvě splátky zdarma. To se může hodit ve chvíli, kdy se v průběhu roku dostanete do nečekaných finančních problémů, třeba kvůli ztrátě zaměstnání nebo třeba kvůli nemoci či jiné nečekané události

Zajímavý článek:  Leasing bez registru snadno a rychle

Půjčky bez dokazování příjmu

Tou hlavní předností je to, že firma poskytuje půjčky bez dokazování příjmů. Půjčky jsou tedy poskytovány i pro nezaměstnané nebo pro ženy na MD. Jediná podmínky je trvalé bydliště v ČR a také aby vám bylo více než 18 let. Pokud jste třeba bez práce, tak jediné co potřebujete pro získání úvěru od této firmy je doložení, že pobíráte dávky v nezaměstnanosti nebo sociální podporu.

Více informací pak najdete na www stránkách firmy www.cemstar-reference.cz.