Půjčka na směnku

Pokud v Ostravě potřebujete rychle získat finanční hotovost, je nejsnadnější způsob půjčit si oproti směnce u společnosti pujčkanaop.cz. Je to soukromá nebankovní společnost. Peníze jsou zde poskytovány v hotovosti, na ruku.

Podmínky půjčky

Poskytovatel nepožaduje potvrzení o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků. Nesplacené pohledávky nejsou při získání půjčky překážkou. Nemusíte oproti půjčce zastavovat dům či jinou nemovitost, společnost nepožaduje ani ručitele. Ručíte podepsanou směnkou. Při sjednávání se neplatí žádné poplatky.

Jak žádat o tuto půjčku

O poskytnutí půjčky se žádá prostřednictvím internetového formuláře a peníze jsou poskytovány přímo, takže nemusíte do celkové výše ceny započítávat provizi obchodním zástupcům. V Ostravě se nacházejí dvě kontaktní pobočky a funguje zde několik obchodních zástupců. V případě, že nemáte možnost navštívit přímo pobočku, můžete si domluvit jejich návštěvu přímo u vás doma, kde vám peníze předají. Stačí podepsat směnku a dostanete je ihned na ruku.

Zajímavý článek:  Půjčka bez doložení příjmu Ostrava

Výběr typu půjčky

Půjčku si vybírejte podle výše finanční částky, kterou potřebujete. Následně vyplňte formulář, který najdete na internetu, a odešlete jej v elektronické podobě. Údaje budou zkontrolovány a odeslány ke schválení. O výsledku schvalovacího procesu budete informováni vzápětí. Na doručení peněz a podepsání směnky se domluvíte telefonicky. Směnka obsahuje základní osobní údaje a informace o půjčce na směnku. Celá forma směnky je v souladu se zákony ČR. Proces schválení probíhá velmi rychle, už do hodiny můžete mít peníze v ruce.

Zajímavý článek:  Půjčka na půjčky - vypadá takhle řešení?