Půjčky pro začínající podnikatele

Půjčky Nový Jičín: Kdo poskytuje půjčky pro začínající podnikatele za rozumných podmínek? Začal jsem podnikat a do firmy jsem dal především svoje vlastní peníze, ale potřeboval bych získat nějaké další. Zajímaly by mě půjčky pro začínající podnikatele. Žádat o úvěr od banky nemá smysl, to už jsem zkoušel a tam se se mnou moc nechtěli bavit nebo mají nesmyslné podmínky.

Tip pro vás: Rychlá mikropůjčka až do 50 000 Kč

Zkoušel jsem hledat i jiné půjčky, ale buď se jedná o běžné půjčky na malé částky, nebo to jsou dost drahé lichvářské nabídky. Moc by se mi hodil nějaký tip kde sehnat finance na podnikání, jedná se mi o částku alespoň 1 milión korun. Přicházelo by do úvahy, že by to nemusela být půjčka, ale výměnou za poskytnuté peníze jsem ochotný přenechat i menší podíl ve firmě, takže by to pro vás mohla být docela zajímavá nabídka. Pokud máte někdo zkušenosti se získáním půjčky pro začínající podnikatele z nebankovních zdrojů nebo třeba znáte nějakého investora, který by mohl mít zájem získat podíl ve firmě, tak mi dejte vědět.

Zajímavý článek:  U Cetelem máte penízky v Ostravě do několika minut

Karel Smotlacha, Nový Jičín

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.