Smart půjčka v Ostravě

Nebankovní půjčky mívají vyšší úrokovou sazbu než půjčky u bank, protože jsou pro poskytovatele rizikovější. Banky však mají některá kriteria pro klienty nadstavena tak přísně, že jim nezbývá nic jiného, než se obrátit na nebankovní sektor. V tom případě může být dobrou volbou právě půjčka Smart. Tato možnost se samozřejmě nabízí i ostravským klientům. Hlavní výhodou Smart půjčky je její snadná dostupnost a rychlost.

Žádost

Smart půjčka je nabízena ve dvou verzích jedna je do 50 000 Kč a druhá od 50 000 Kč. Každý si zvolí podle své vlastní potřeby, co mu bude lépe vyhovovat. Žádost se podává online, příjmy není třeba dokládat. Všechny online žádosti jsou nezávazné, bez poplatků a bez nahlížení do registrů.

Zajímavý článek:  Soukromé půjčky do 30000 Kč

Pro koho je Smart půjčka vhodná

Rychlá Smart půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého, kdo se dostal do náhlé finančně nepříznivé situace a nutně potřebuje získat prostředky. Žadatel o půjčku musí mít minimálně 18 let a v písemné žádosti uvést svůj souhlas se zpracováním soukromých údajů jako je rodné číslo, adresa pobytu a další, a rovněž písemný souhlas s tím, že si pověřený pracovník vytvoří kopii jeho občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti, kterým je nutno se prokázat.

Výhody půjčky

V Ostravě patří Smart půjčky mezi nejlepší produkty nebankovního sektoru. Nebankovní Smart půjčku nabízí soukromí investoři nebo společnosti, kteří se drží dvou výše zmíněných základních pravidel – 1. rychlost, 2. dostupnost. Proto stačí vyplnit žádost z pohodlí vašeho domova a kontaktní pracovník vám zavolá na uvedené telefonní číslo. Vy sami za drahé telefonní hovory neutrácíte, neplatíte poplatky za vyřízení půjčky ani za vedení úvěrového účtu. Na tento typ finanční pomoci může dosáhnout opravdu každý.