Finanční injekce před výplatou

Ostravsko je kraj nejen „razovity“, ale také postižený vysokou mírou nezaměstnanosti. Jen těžko byste tady hledali rodinu, kde všichni členové mají práci a stálý příjem. Často tedy dochází k situacím, kdy peníze chybí. Zejména v případě vládních pokusů o změny v systému vyplácení sociálních dávek atp.

Půjčka na pár dní

Jestliže se vám stává, že se peníze opožďují a vy posledních pár dní nemáte už ani na chleba, je potřeba situaci nějak řešit. Ideálním řešením může být kamarádka, jejíž výplatní termín se od vašeho výrazně odlišuje. V době, kdy vy počítáte každou korunu, ona bere? Půjčte si pár stokorun od ní a buďte připraveni jí je o výplatě nejen vrátit, ale ještě půjčit pár stovek navíc. Ona příští měsíc udělá totéž – a ačkoliv v systému žádné peníze nepřibyly, oběma se vám bude hned dýchat volněji.

Zajímavý článek:  Banka vs. nebankovní společnost – kde vám půjčí rychleji a levněji?

Nebankovní půjčky do výplaty

Můžete se samozřejmě obrátit na kteroukoliv z nebankovních společností, které jsou tu právě od toho, aby vám peníze půjčily. Celá řada z nich inzeruje produkt přímo nazvaný půjčka před výplatou. Jejími charakteristickými znaky jsou krátká doba splatnosti, nepříliš vysoké navýšení a celková výše v řádech stokorun, maximálně několika tisíc.

Kde hledat pomoc?

Získat kontakt na nebankovního poskytovatele krátkodobých půjček již dnes není žáden problém. Inzeráty společností visí doslova na každém rohu, internet vám jich nabídne přehršel, setkáte se s nimi v reklamních letácích i novinách. Právě pro širokou nabídku na trhu je dobré si velice podrobně předem ověřit podmínky půjčky, ne každá je stejně výhodná a nevyplatí se věřit prodejcům, kteří vás budou samozřejmě přesvědčovat, že nikde jinde lépe nepořídíte – nezapomínejte, že z uzavřených půjček profitují.